Domů / Dudlíky

HC GOLD ŠIDÍTKO fyziologické+4m SILIKON+ KLIP KLUK

Kód: 302289
SUAVINEX Set PREMIUM HAUTE COUTURE +4 m - ŠIDÍTKO + KLIP
Výrobce: Suavinex
Kategorie: Dudlíky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
231 Kč bez DPH
280 Kč s DPH , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VARIANTY HC GOLD ŠIDÍTKO fyziologické+4m SILIKON+ KLIP KLUK
SUAVINEX Set PREMIUM HAUTE COUTURE +4 m - ŠIDÍTKO + KLIP - MODRÁ HVĚZDA SUAVINEX Set PREMIUM HAUTE COUTURE +4 m - ŠIDÍTKO + KLIP - MODRÁ HVĚZDA Kód: 302289_1
Dostupnost: Připraveno k odeslání
SUAVINEX Set PREMIUM HAUTE COUTURE +4 m - ŠIDÍTKO + KLIP - MODRÁ HVĚZDA
231 Kč bez DPH
280 Kč s DPH
SUAVINEX Set PREMIUM HAUTE COUTURE +4 m - DUDLÍK + KLIP - MODRÝ PRSKANÝ SUAVINEX Set PREMIUM HAUTE COUTURE +4 m - DUDLÍK + KLIP - MODRÝ PRSKANÝ Kód: 302289_2
Dostupnost: Připraveno k odeslání
SUAVINEX Set PREMIUM HAUTE COUTURE +4 m - DUDLÍK + KLIP - MODRÝ PRSKANÝ
231 Kč bez DPH
280 Kč s DPH
HC GOLD ŠIDÍTKO fyziologické+4m SILIKON+ KLIP KLUKNechte se unášet luxusem španělské značky Suavinex.

Set z kolekce Haute Couture v podobě klipu a dudlíku ve sladěných barvách bude krásným dárkem. Klip zabrání upadnutí či ztrátě šidítka. Nové překrásné průzračné a nadčasové materiály Haute Couture - „Life is golden“ láhve, dudlíky a klipy na dudlíky nesou prvky kombinací s nadčasovými materiály a detaily inspirovanými posledními trendy ve šperkařství. Průsvitnost, pozlacený povrch a nádherné zlaté aplikace řady Premium Vás uchvátí! Zlaté odstíny vytvářející originální osobité vzory kombinovatelné spolu s klipy a kojeneckými láhvemi řady Haute Couture. Můžete vybírat z několika dekorů ladících vzájemně v řadách.
Vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky. Vyroben ze speciálního zdravotního - vyztuženého silikonu, velmi měkkého, nepropustného nežádoucím pachům, chuti. Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka ať již při spánku, nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku uvolňuje endorfin, takzvaný hormon štěstí, který přináší miminku příjemný pocit, který ho uklidňuje a konejší. Dopřejte miminku dudlík místo prstů či pěstičky, protože tato varianta může velmi porušit dentální vývoj. Můžete kombinovat s kojeneckými láhvemi téže řady značky Suavinex.
Veškeré savičky i dudlíky jsou podpořeny a vyráběny ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektují přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte. Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.

• Balení:
- dudlík - 1 ks,
- klip - 1 ks.
• Tvar savičky: fyziologická (tato plochá a symetrická savička je v ústech vždy ve správné poloze a vyvíjí minimální tlak na patro).
• Materiál savičky: silikon, 0 % BPA.
• Doporučený věk: +4 měsíce.

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.
Specifikace
Váha 0.041 kg