MARKÉTA KONVIČKOVÁ

Ve chvíli, kdy se tvoří tyto řádky uběhlo několik týdnů a již se proto stávají krásnou vzpomínkou na setkání s úchvatnou Markétou Konvičkovou, která je nejen talentovanou a úspěšnou zpěvačkou, ale především člověkem obdařeným darem rozdávat radost, pohodu, pohlazení. Je doslova živelnou lavinou, která vás uchvátí.

Markéta se stala maminkou malinké Amálky, která přišla na svět bleskurychle a ten její příchod tolik připodobňuje povahu velkého srdce Markéty ????, které je doslova živelnou lavinou, která vás uchvátí.

 

 

A my se upřímně radujeme neboť Markéta jak sama říká, dala na první dobrou neboť na první pohled se zamilovala do kočárků Joolz v tu chvíli věděla, že svoji milovanou dcerku bude vozit v kočárcích, jejich firemní politika a elegantní dizajn jsou vskutku nadčasové. Spojila příjemné s užitečným neboť každým zakoupeným kočárkem pomáháme planetě, MATCE přírodě. Za každý prodaný kočárek je vysazen strom v Kolumbii, který roste spolu s vašim dítětem.

Je důležité zachovat životnost deštných pralesů, které mají mocný vliv na celkové klima na planetě Zemi. A stejně tak tato inspirace může přimět každého rodiče zasadit svému dítku strom v blízkosti svého obydlí. Stromů není nikdy dostatek, proto se snažme býti užitečnými a planetě stůj co stůj pomáhejme.

 

   

 

A tak celé rodince Markétky přejeme, aby si procházky s Joolz užívali a inspirovali vás stále dobrou náladou.

 

 

A zde něco z poslední tvorby, která zasahuje do srdcí všech maminek. Je to píseň, kterou složila pro svoji dcerku Amálku a všem, aby procítili, že rodina je smyslem života a děti otevírají naše srdce.

 

 


Načítám, prosím vydržte...