Domů / Novinky / PROJEĎTE SE JAKO EMILE: S KOČÁRKEM JOOLZ HUB NERO
Kategorie
Výrobci
Odběr novinek

PROJEĎTE SE JAKO EMILE: S KOČÁRKEM JOOLZ HUB NERO

Crystalbaby - PROJEĎTE SE JAKO EMILE: S KOČÁRKEM JOOLZ HUB NERO    

Seznamte se s Emilem, zakladatelem a tvůrcem kočárků Joolz. Docela hodně let se věnoval vývoji a designování kočárků, kdy se zamýšlel a rozhodoval nad jejich nezbytnými must-have vlastnostmi. Jeho cesta začala ještě v době, kdy byl obklopen dětmi svých přátel, avšak své vlastní ještě neměl. Přesto ho myšlenka vytvořit dokonalý kočárek nenechala spát.

V dubnu 2019, dvanáct let po založení značky Joolz, Emile a jeho milovaná partnerka Eva přivítali na svět krásného chlapečka, kterého pojmenovali Roef. Tato krásná a pozitivní změna postavila Emila do role rodiče a uživatele, předkládajícího si otázky typu: který kočárek je pro nás ideálním? Který nejlepším kočárkem na světě? Potřebujeme kočárek, který nám nabídne maximální možnosti a varianty.

 

Emile, Eva a maličký Roef

 

‘’Po dvanáctiletém působení v oblasti produkce dětských kočárků se najednou sám našel ve stejné roli, v roli, ve které se nachází jeho vlastní zákazníci.’’

 

Joolz se doslova poprvé nadechl v roce 2004, kdy Emilovu pozornost upoutali rodičové procházející se se svými kočárky po ulicích Amsterdamu. Jeho myšlenkou a hlavním kritériem bylo vytvořit kočárek, který by byl pro něj jednoho dne tím pravým. ‘’Jsem hodně vysoký, proto kočárek Joolz musí vyhovovat i těm nejvyšším". O tři roky později a za pomoci svého přítele, průmyslového designéra Stana Spangenberga, se na trhu objevil první Joolz kočárek s nastavitelnou rukojetí, a to byl počátek mnoha šťastných let. Kromě jeho obecných ergonomických předností je naší vize, aby Joolz vykresloval siluetu typického holandského designu.

 

 

 

“No dobrá, byla to docela výzva,” řekl.“ Muselo to dosednout přesně na vibrace mého životního stylu. Jsem dobrodruh a průzkumník, vždy jsem jím byl a budu. Miluji relaxační ostrovní atmosféru, stejně tak energii velkých měst, klid a pohodu odlehlých přírodních oblastí a stále se nacházím v hledání nových míst a cílů. Cestování mě zcela chytlo za srdce. Proto jsem chtěl kočárek, který je městským a zároveň důkazem pro použití v přírodě. Eva a já jsme se rozhodli pro Joolz Hub, neboť je pro nás momentálně tím nejvhodnějším. Zadní kola jsou odolná pro jízdu od polních cest až po dlážděné chodníky Amsterdamu. Popruh pro přenášení kočárku je také skvělou předností, díky které můžeme náš Hub lehce přehodit přes ramena. Docela praktické, protože Amsterdam je plný strmých schodů, ale samozřejmě nás také zachraňuje během cestování, kdy je nutné kočárek složit a flexibilně přenášet.”

 

            

 

V ten den chtěl Emile vytvořit společnost, která přebírá zodpovědnost za kvalitu a udržitelnost produktů. Byly přijaty iniciativy zaměřené na zlepšení délky života výrobků, a proto se ‘Positive design’ stal sdílenou hodnotou celé společnosti Joolz.

Výsledkem bylo také opětovné využití obalů a zalesňování lesa Joolz Birth. Pro Emila není význam positive design pouze pojmem a netýká se pouze výrobků Joolz, Pozitive design je především o životním stylu o novém myšlení. Nyní o více jak 12 let později se Emile a jeho partnerka Eva snaží tyto hodnoty a myšlenky předávat svému synkovi Roefovi. Žijí zdravým, ale přesto vyváženým životem, snaží se jíst organický odpad, recyklují odpad a uvědomují si životní prostředí a jeho hodnotu. „Rádi chodíme na trhy s biopotravinami, protože jídlo je tak čisté a chutné!“ Z pohledu Emila je život udržitelnějším ve smyslu prožívání pozitivního a kvalitního života. Nejedná se o prožívání dokonalosti, ale o kvalitu žití. Je tolik důležité dělat a tvořit cokoliv vědomě a s pevným rozhodnutím pro dlouhodobou realizaci a to, co nám vyhovuje a činí nás šťastnými a harmonickými. 

 

 

Mému životnímu stylu nejlépe vyhovuje Joolz Hub. Umožňuje mi procházet se tak, jak jsem. Je to tak jednoduché. Chtěli byste vědět, jak vybrat ten nejlepší kočárek pro vás?

 

 

 

Originál