Projeďte se jako Emill s kočárkem Joolz Hub Ner

Projeďte se jako Emill s kočárkem Joolz Hub Ner

Projeďte se jako Emill 

s kočárkem Joolz Hub Nero 

 

Seznamte se s Emillem, zakladatelem a tvůrcem kočárků Joolz. Mnoho let se věnoval vývoji a designování kočárků, kdy se zamýšlel a rozhodoval nad jejich nezbytnými must-have vlastnostmi.  

Jeho cesta započala v době, kdy byl obklopen dětmi svých přátel, avšak své vlastní ještě neměl. Přesto ho myšlenka vytvořit dokonalý kočárek nenechala spát. 
V dubnu 2019, dvanáct let po založení značky Joolz, Emille a jeho partnerka Eva přivítali na svět milovaného chlapce, kterého pojmenovali Roef. Tato krásná a pozitivní změna postavila Emilla do role rodiče a uživatele pokládajícího si otázky typu: který kočárek je pro nás ideálním? Jaký kočárek by mohl být tím nejlepším pro celý světJe jisté, že potřebujeme kočárek, který by nám nabídl maximální možnosti a varianty.

 

 

 

Emile, Eva a maličký Roef 

"Po dvanáctiletém působení v oblasti produkce dětských kočárků se najednou osobně našel ve stejné roli. V roli, ve které se nachází jeho vlastní zákazníci.’’ 

 

 

Joolz se prvně nadechl v roce 2004, kdy Emillovu pozornost upoutali rodičové procházející se se svými kočárky po ulicích Amsterdamu, kde je spatřil s kočárky doslova zápasitA proto se zrodila myšlenka a především hlavní kritérium, vytvořit kočárek, který bude jednoho dne tím pravým a pohodlným právě pro vlastní dítě. „Jsem výrazně vysoký, proto kočárek mých představ musí vyhovovat i těm nejvyšším". O tři roky později a za pomoci svého přítele, průmyslového designéra Stana Spangenberga, se na trhu objevil první kočárek Joolz s nastavitelnou rukojetí a to byl počátek mnoha šťastných let až doposud. Kromě obecných ergonomických předností kočárků je naší základní vizí, aby náš kočárek Joolz vykresloval siluetu typickou pro holandský designu. 

 

 

 

 

 

“No dobrá, byla to docela výzva,” řekl.“Myšlenka a čas musely dosednout přesně na vibrace našeho vlastního životního stylu. Jsem dobrodruh a průzkumník, vždy jsem jím byl a budu. Miluji ostrovní atmosféru relaxu a stejně tak energii velkých měst, klid a pohodu odlehlých přírodních oblastí a stále se nacházím v hledání nových míst a cílů. Cestování mě zcela chytlo za srdce a jsem velmi šťastný, že na to nejsem sám. Mám vlastní rodinu, a proto jsme toužili po kočárku, který bude městským a zároveň živoucím důkazem pro využití v přírodě. Eva a já jsme se rozhodli pro model Joolz Hub, neboť je pro nás momentálně tím nejvhodnějším. Zadní kola jsou odolná pro jízdu na polních cestách i na dlážděných chodnících Amsterdamu, a že ty jsou mnohdy krkolomné! Popruh pro přenášení kočárku je také skvělou předností, díky které můžeme náš Hub lehce přehodit přes ramenoJe to docela praktické, protože Amsterdam je plný strmých schodů a samozřejmě nás zachraňuje během našich cest, kdy je nutné kočárek častokrát skládat a flexibilně přenášet.” 

 

 

 

 

Emille vytvořit společnost, která přebírá zodpovědnost za kvalitu a udržitelnost produktů. Byly přijaty iniciativy zaměřené na zlepšení délky života výrobků, a proto se značka positive design’ stal sdílenou hodnotou celé společnosti Joolz. Na vlně této filozofie se otevřela cesta k  využití obalů a zalesňování lesa Joolz Birth. Pro Emilla není positive design pouze pojmem a netýká se pouze kočárků Joolz. „Pozitive design je především životní styl a myšlení nové doby. O více než 12 let později se Emille a jeho partnerka Eva snaží tyto hodnoty a myšlenky předávat svému synkovi Roefovi. Žijí zdravým, ale přesto vyváženým životem, snaží se jíst zdravě a zpracovávají organický odpad, recyklují a žijí v pokoře vůči životnímu prostředí, které je nadhodnotou. „Rádi navštěvujeme trhy s biopotravinami, neboť čerstvé potraviny jsou neobyčejně chutné!“ Z pohledu Emilla je život udržitelnějším ve smyslu prožívání pozitivního a kvalitního života. Nejedná se o prožívání dokonalosti, ale o kvalitu života v jeho hloubce. Je tolik důležité dělat a tvořit cokoliv vědomě a s pevným rozhodnutím pro dlouhodobou realizaci a především zaměřit se na to, co nám vyhovuje a činí nás šťastnými v pohodě.  

Našemu životnímu stylu nejlépe vyhovuje kočárek Joolz Hub. Umožňuje nám procházet se tak, jak jsme.. jednoduše 

 

 


 

Našemu životnímu stylu nejlépe vyhovuje kočárek Joolz Hub. Umožňuje nám procházet se tak, jak jsme.. jednoduše 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.joolz.com/se/en/stroll-as-emile.html


Načítám, prosím vydržte...