O nás

Srdečně Vás vítáme na stránkách společnosti BabyGroup s.r.o., působící na trzích Čech a Slovenska jako výhradní dovozce produktů kojeneckého sortimentu výjimečné kvality.

 

Zastupujeme španělskou společnost Exclusivas Rimar S.A., výrobce produktů značky Suavinex, která se již přes 30 let spolupodílí na zdravém a šťastném vývoji a růstu dětí a s velkým entusiasmem pomáhá dětem vyrůstat zdravě a šťastně.
V současnosti je Suavinex jedinečnou společností na evropském trhu, která vytváří potřebné kojenecké produkty naplňující nejvyšší standardy kvality, módní nadčasovosti a nesoucí označení vyrobeno v Evropě "made in EU". Každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou pravidelně obohacují nové limitované kolekce a následující trend momentální módní vlny. Design a kvalita je pro Suavinex zásadní.                                                                                                                                         
Více informací na www.suavinex.com.

 

V rámci České a Slovenské republiky zastupujeme výrobce kočárků designérské společnosti z Nizozemí, značky Joolz, které naplňují požadavky náročných zákazníků vyhledávajících nejenom kvalitu, ale také funkčnost a design. "Positive Design" značky Joolz doslova milujeme.                                                                             
Více se můžete dovědět na oficiální stránce www.joolz.com.

 

Další kus našeho srdce jsme vložili do distribuce ergonomických a zdravotně podporovaných nosítek značky Ergobaby, které jsou vyrobeny pod záštitou mezinárodní zdravotnické organizace International Hip Dysplasia – pro zdravý vývoj kyčlí. Ergobaby vás překvapí škálou decentních a designových nosítek, zavinovaček, díky kterým budou vaše děti déle spinkat pro pocit bezpečí a klidu, a také ergonomicky tvarovaný kojící polštář se svými pozitivními plusy. 
Více o této značce se dovíte na stránce www.ergobaby.eu.

 

A jelikož máme osobní zkušenost s nošením, a proto patříme mezi nadšené nosící maminky, srdečně ve své nabídce vítáme tolik milované Baby TULA nostíka. Tula Vám nabízí široký výběr dekorů ve třech velikostních řadách, mezi kterými si určitě každá maminka vybere ten svůj, ladící s její duší.
Více informací na www.babytula.eu.

 

A v neposlední řadě z našeho distribučního skladu expedujeme speciální hebké a originální plyšové hračky holandského designu značky Happy Horse - www.happy-horse.eu včetně luxusních dek a osušek španělského výrobce Interbaby - www.interbaby.es.

 

 

Našim výrobkům můžete důvěřovat. Jsou zárukou bezpečnosti a kvality.

V případě vašich dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Jsme zde pro Vás a Vaše spokojenost je našim úspěchem.

 

 

Váš tým BABYGROUP

 

Načítám, prosím vydržte...